Vytlačiť

 PREČO POŽIČIAVAŤ ŠPORTOVÉ POTREBY A PREČO PRÁVE U NÁS?

O Z N A M

Od 18.3.2019 je prevádzka požičovne lyžiarskych potrieb a outletu

ZATVORENÁ

V prípade záujmu Vás vieme obslúžiť len po predošlej telefonickej

dohode: 0905 349 546 (prosíme volať min. jeden deň vopred).

Otváracie hodiny predajne a servisu sú nezmenené. T.z., ako počas

zimnej sezóny.

Ďakujeme zákazníkom požičovne a outletu za prejavenú dôveru a tešíme sa

na stretnutie v sezóne 2019/20.

...doprajte si kvalitný zážitok na snehu bez veľkej investície do vlastného vybavenia...

NAŠE VÝHODY:

 • Ponúkame Vám rôzne druhy lyžiarskych a snowboardových kompletov. Lyžiarke komplety – detské, pre dospelých, bežecké komplety ,snowboardové komplety a skialpinistické komplety.U nás si môžete zapožičať aj Freeride a Freestyle lyže, Snowblade, Big foot, prípadne telemark.
 • V našej požičovni je Vám k dispozícii široký sortiment doplnkov pre lyžiarov aj pre nelyžiarov (snežnice, sane, boby, klzáky, mačky, cepíny, prilby...).
 • Každý rok obmieňame ponuku lyžiarskych kompletov – čakajú na Vás aktuálne modely lyžiarskeho a snowboardového vybavenia.
 • Naša požičovňa Vám ponúka možnosť testovať nové modely lyží.
 • Bezplatne Vám uschováme u nás zapožičanú výstroj.
 • Lyžiarsku a snowboardovú obuv dezinfikujeme a špeciálne vysušujeme.
 • Pri viacdennom zapožičaní Vám ponúkame bezplatnú výmenu zapožičanej výstroje v rámci rovnakej triedy a druhu výstroja.
 • U nás si môžete zapožičať lyže aj mimo hlavnej sezóny (napr. pokiaľ cestujete na ľadovec v obdobiach apríl – júl, september – november). V týchto prípadoch je potrebné vopred ohlásiť zapožičanie výstroja.
 • Všetky požičiavané lyže automaticky servisujeme v našom Servisnom centre MONTANA = garancia kvalitne upravenej plochy sklznice a hrán, MONTANA CRYSTAL GLIDE FINISH.
 • Online booking / reservation – Ak ste lyžiar, ktorý nechce čakať v rade a spoliehať sa na práve dostupný voľný sortiment lyžiarskeho a snowboardového vybavenia, doporučujeme požadovanú výstroj zarezervovať (hlavne pred víkendom, sviatkom alebo počas prázdnin). Najideálnejšie 5 – 10 dní pred samotným vypožičaním, a to buď osobne, písomne, telefonicky, mailom alebo faxom.
 • V prípade, že ste väčšia skupina, a nie ste z okolia, a nechcete sa zdržiavať v požičovni, resp. spoliehať sa na sortiment požičovne v lyžiarskom stredisku, sme pripravení vyjsť Vám v ústrety aj v tomto prípade. Naše dve mobilné jednotky Vám privezú na požadované miesto objednanú výstroj a po skončení lyžovačky ju aj odvezú späť. Požadovanú výstroj je potrebné zarezervovať minimálne 5 pracovných dní vopred. Každá takáto zápožička je účtovaná individuálne, podľa počtu zapožičanej výstroje a dĺžky zapožičania, resp. vzdialenosti dovozu.

 

LYŽIARSKY VÝCVIK 5DNÍ 50,-€ lyžiarsky, alebo snowboardový komplet

Informácie o ochrane osobnźch údajov najdete tu >>